Quote Originally Posted by Calamari View Post
Ovaj E39 jednostavno neće pa neće da ostari. Bolesno dobar auto.
Bas to,zato sam i napisao kad izleti kakav osmak mislim da ako je iole cemu da ga treba spremiti i raditi,
Naravno za onoga tko si te radove moze priustiti.