Quote Originally Posted by mariola View Post
Tomo -Trebao si iz zafrkancije e36 ponuditi za 2,500eura tu na forumu, čisto da se malo nasmijemo komentarima "potencijalnih" kupaca
misliš da nema ekipe koja može izbaciti 2.5k eur za dobar e36?