E6x linija je vjerojatno podcijenjena zbog izgleda koji je oduvijek bio predmet rasprave... iako, većinom su to zgaženi primjerci koji traže ozbiljno ulaganje da bi bili u vrhunskom stanju pa ni ne vrijede više od 5-7 k€.
A ako imaš vrhunski primjerak ili neki dovedeš do stanja da je tip top onda ga ni ne prodaješ jer je stvarno besmisleno...