Quote Originally Posted by mobil-r6 View Post
Znam sto kupujem, ne brini, a vidim da ti je komunikacija na nivou…


Sent from my iPhone using Tapatalk




znalac profesionalac, da si bio pametan dobro bi ti unovčio m3 kao par dečkića tu na forumu sa pravom snagom uvjeravanja, bez veze se preseravaš.