Quote Originally Posted by bglIS18 View Post
Jbt koji djumbus,ko to moze sve povatati vise...prije sam makar uvik zna sto od koje oznake ocekivati
Ugl.taj slabiji atmosferac nemojte ni gledati..sav je niakkav,anemican. 30i 272 ks je vec nesto bolje,28i turbo je takodjer dobar..pricam o osjecaju u voznji ne izdrzljivosti. 35i necu ni spominjat,to je bomba,al za njega nisam ima para ako ocu da bude kakav ocu
Ti si koliko kuim probao 523i on je 204ks i on nije neko ludilo, N52B30 sa 258ks bi trebao ići pristojno probao sam ga u E60 i imam ga u E70 ali zadnju generaciju 272ks

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk