
Originally Posted by
Luka_ri
Eto, da se složimo. Samo naprijed, njegovi novci... Ni ja ne bih nikad.
Prvo ne bi kupio F80 dok se može naći dobar E92, E46, E60, E39 ili E34 - jer su mi njihove filozofije kudikamo draže.
Drugo, ne bi nikada takav auto koristio za DD. Da su ne znam kakve pare u pitanju...
Da, trudio bi se što češće odvojiti vrijeme za uživanje sa njim/njima. Ali negdje i nekako gdje to ima smisla. Da li na kakvoj stazi ili po praznim cestama, kakvim atraktivnim prijevojima... to bi bio predmet razmišljanja.
I onda dođemo do toga da mi je sasvim svejedno jel F80 i E39 imaju istu cijenu kada im je i namjena ista - povremeno uživanje u čistoj vožnji, ne u posjedovanju. Kako je Pero rekao, stariji primjerci su čak i bolji u tome.