Quote Originally Posted by Fix View Post
Uzasne su cijene. Nebi nikad uzeo auto s 600tkm. Prosao je sito i reseto te moze komotno na komplet restauraciju. Tko kaze drugacije je nerealan, jbg.

Onaj 540i s malo km je zakon!
Meni kilometraža nije najbitnija stvar na autu jer neke možeš uništiti u 100tkm, a neki mogu biti još dobri i na 300tkm.
Ali koliko god to ovisilo o načinu upotrebe, činjenica je da je sve preko 300tkm već ozbiljno eksploatirano, a preko 500tkm bi rekao da je zrelo za komplet zamjenu ovjesa, kočnica, otvaranje motora itd. uz hrpu pratećih estetskih zahvata.