Quote Originally Posted by BMW320i View Post
Evo sad će godina dana da sam dobio službeni auto sa tim famoznim DPF . Iz početka se stalno palila regeneracija, a često prije nego sam došao na cilj. Gnjavio me i po 2 puta kroz mjesec dana. Kako sam to riješio? Ne pazim na gas više. Tjeram auto kada god stignem. Ne pali se regeneracija ima već 3-4 mjeseca.

Poanta: taman šta misliš uštedjeti laganom vožnjom potrošiš na regeneraciju i živcima. Vozi auto i uživaj. Ne boji se dati gasa ...
Ili ne ugasis auto kad krene regeneracija? 🤔