Quote Originally Posted by rino View Post
Meni je nestala ta funkcija ispod mojih postova,sa ostalima je u redu
Nije je nikad ni bilo. Koji je smisao da imas mogucnost sebi like/dislike/zahvalit za post? Mislim, uvjeren sam da bi se naslo nekoliko pacijenata koji bi tu mogucnost i koristili, ali generalno je nepotrebno.