Quote Originally Posted by Firechicken View Post
Ovaj je sigurno krpanac iz amerike, ali konfiguracija je perfektna.

Ja da sada trazim e46 ili bi odvojio 40-50k i gledao top primjerak, ili pak uzeo nesto ovako iz US za ispod 10k, preletio motor, ovjes, slozit limariju i gazio ga po alpama bez razmisljanja o depricijaciji i kilometrima, Ed Bolian style.

https://www.otomoto.pl/osobowe/ofert...-ID6HHz7x.html



Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Ma kakvih 40-50 uzeti amera poriktati ga i gas u pod. Kad se ide po njega

Sent from my SM-S938B using Tapatalk