Quote Originally Posted by mihael_m5 View Post
Pozdrav, novi sam na forumu, vlasnik sam e46 330d fl modela. Naime, primjetio sam neki cudan zvuk ispod haube, koji se javlja kad je motor i hladan i vruc. Danas kad sam otvorio cep gdje se sipa ulje cuje se cekicanje i to dosta glasno. Uz to sve primjetio sam da pri obrtajima 1500-2000 kao da reseta pri dodavanju gasa, narocito uz brdo dok idem. Zabrinut sam, ako itko zna sta bi moglo biti neka pise. Hvala unaprijed

pozdrav

da li ti auto dimi trokira?