Ako majstor ukazuje na hidropodizače trebaš ih promjeniti, ovo sa izmjenom drugog ulja su samo požarne kratkoročne mjere.
Ako majstor ukazuje na hidropodizače trebaš ih promjeniti, ovo sa izmjenom drugog ulja su samo požarne kratkoročne mjere.
Mogu biti hidropodizaci...oni se čuju na hladno pa prestanu. ..Ne virujen da je ulje problem
Poslano sa mog GT-I9195 koristeći Tapatalk
kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnološki neprednije auto.Imotski u srcu!
Javila se jos jedna sumnja, vakum pumpa, zbog nje jos vise cekica , ako je ona losa
Ne dimi, ne trokira, naime to crijevo je puklo s turbine sto ide prema nosu automobila, i pri dodavanju gasa resetanje se cuje, kako da objasnim taj zrak turbina salje van kroz puknuto crijevo, a vakum pumpa stize, i 678 KM kosta, a i MAF novi, a za njeg neznam tocnu cijenu
Ako ti je puklo crijevo od turbine i zrak sisti van u atmosferu auto bi trebao dimit kao lud, bar sam ja imao slican slucaj..
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
da trebalo bi dimit...a to crijevo zar nemozes naci polovno a dobro negdje kod vas na otpadu?
Dimi lagano pored turbine, a i auto je izgubio snagu