Quote Originally Posted by Ivan316i View Post
https://www.njuskalo.hr/auti/bmw-ser...oglas-38118028
vercerska posla!

Onaj cabrio, gol ko pitolj kojeg sam gledao u 3. mjesec, koji je iao za 6400 . Stavljene samo ljetne gume, felge i neki aftermarket hu sistem. Cijena uvećana za 3500 eura. Dobra mara.
A tom cijenom ce docekat jos puno sezona kod njega

Sent from my SM-G998B using Tapatalk