Quote Originally Posted by mariola View Post

Ja sam već nekih 7-8 godina gledam da ako izleti po mojim kriterijima e30 325 coupe ili kabrio ( eventualno 320 ) da ga kupim. Svakih godinu dvije u svojoj glavi povisim iznos koji sam spreman platiti ali trite povisi barem duplo vie od te razlike koje sam spreman platiti. I tako godinama.

I kao to se vidi iz moje izjave 2 su stvari u ključne, 1. ponuda je vrlo skromna i 2. ja osobno jo nisam ozbiljan kupac spreman platiti trenutne ponuđene cijene.
Ovo kao da sam ja napisao, valjda oduvijek hocu kocku jos sam skromnih zelja da moze biti i 316 socijalna ali top stanje, jos mi se nikad nije poklopila ponuda s onim sto bi dao, i nece