Quote Originally Posted by Calamari View Post
Skuplji auti po Tokiju su mi se činili uglavnom garairani. Tamo ove aute uglavnom voze bogatiji ljudi u dre ih dugo kod sebe. Tamo bogatiji rijetko nemaju garau (jer na ulici ima jako malo mjesta za parkiranje).
Ja koliko sam skuzio sa interneta ne smijes kupiti auto ako nemas dokaz da ga ima gdje parkirati, to jest ne moe ga registrirati.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk