Quote Originally Posted by BMW_Motorsport View Post
ako hoces nekome dati 1200€ plaću to te mjesečno košta 2050€ (850€ uzme država)
ako uzmeš u obzir blagdane i godišnji, tebe taj čovjek dnevno košta 110€, bez prehrane,bez prijevoza, i bez bolovanja
a on dobije jedva 60 na dan

glupo je spomenuti, ali nek uđe u kalkulaciju. firma mora naplatiti 2000+ 500€ pdv da bi radniku isplatila tu plaću. a radnik kad potroši tu plaću plati 240€ pdva.

država ubere 1600€ na takvom primjeru.

nije sav problem u lopovskom narodu, nego je lopovska država školovala narod.

Nije ni drugdje puno bolje...

Mene moj radnik kojem dajem 4500x13mjeseci košta u konačnici 7500x12 s davanjima, godišnjim 5 tjedana, blagdani, itd itd...