https://www.njuskalo.hr/auti/bmw-ser...oglas-38118028
Švercerska posla!
Onaj cabrio, gol ko pištolj kojeg sam gledao u 3. mjesec, koji je išao za 6400 €. Stavljene samo ljetne gume, felge i neki aftermarket hu sistem. Cijena uvećana za 3500 eura. Dobra marža.
Nema multifunkcije na volanu, rucna klima, treba tapeciranje ovih socijalnih siceva... Sve skupa, ok cijena bi bila oko 5000E. A za pohvalu je valjda sta je 3 puta poliran!?
Jos jedno ljeto i ode bezbojni![]()
Ajde, uzdizao bi se u nebo da je forumski.
Izuzev ružnih felgi i nedostatka sportskih siceva, auto djeluje sasvim ok.