Thread: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

  1. #4501
    marac83's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Feb 2012
    Postova
    16,341
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    42
    Lokacija
    estanovac
    Vozilo
    E39 540 iA Aspen Silber,Bmw E36 323 ci
    Rep Power
    34

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Quote Originally Posted by Fix View Post
    Naravno, stanje pa onda ostalo. Doduse, ja bih radije kad bi imao izbor uzeo saltung. Negdje je fino rastezat brzine u osmaku
    Da, a to ne moe u automaticu

    Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
    kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!

  2. #4502
    Luka_ri's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Sep 2012
    Postova
    15,497
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Rijeka
    Vozilo
    Karavan sa kukom
    Rep Power
    33

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Rastezanje mi ima smisla sa motorima koji gutaju u visokim okretajima. Nekako se ne ne sjećam da je M62 takav motor....?

  3. #4503
    Ivan316i's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Oct 2006
    Postova
    4,076
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Miklavec
    Vozilo
    E46 320Ci Cabrio
    Rep Power
    25

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Automatik je majka za E39, a posebno za 540i 😁

  4. #4504
    irmascher's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jul 2011
    Postova
    13,853
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    BiH
    Vozilo
    N54B30
    Rep Power
    34

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Ja sam uzivao voziti i 525d e39 sa rucnim, vjerujem da je v8 level iznad.

  5. #4505
    marac83's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Feb 2012
    Postova
    16,341
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    42
    Lokacija
    estanovac
    Vozilo
    E39 540 iA Aspen Silber,Bmw E36 323 ci
    Rep Power
    34

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Jedini salt e39 koji san vozio bio je 520i

    Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
    kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!

  6. #4506
    marac83's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Feb 2012
    Postova
    16,341
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    42
    Lokacija
    estanovac
    Vozilo
    E39 540 iA Aspen Silber,Bmw E36 323 ci
    Rep Power
    34

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Pardon..jesam.. ivanovog 528, to je lipo ilo auto.

    Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
    kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!

  7. #4507
    night rider's Avatar
    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Feb 2009
    Postova
    1,823
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    37
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Vozilo
    e28 524td,e39 520i
    Rep Power
    19

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Mene je više oduševio e39 540iA nego e34 M5 manualni. Oba sam vozio puno i dugo.

  8. #4508
    IgorK's Avatar
    Status
    BMW metuzalem
    Registriran
    Jan 2011
    Postova
    5,245
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    48
    Lokacija
    Varaždin
    Vozilo
    E36 328i & E39 540i & E38 750i & G30 530d & Lotus Elise S2 & C124 300CE
    Rep Power
    28

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Kad sam imao 18 i dobio vozačku, moj auto snova je izgledao točno ovako:

    https://www.autoscout24.com/offers/b...campaign=share

  9. #4509
    exciter's Avatar
    Status
    BMW znalac
    Registriran
    May 2022
    Postova
    265
    Ime i prezime
    ************
    Dob
    52
    Lokacija
    Varadin
    Vozilo
    F32 430i, E89 Z4 sDrive 23i
    Rep Power
    5

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Uh, baš je za poster

  10. #4510
    exfreerider's Avatar
    Status
    BMW sveznadar
    Registriran
    Dec 2010
    Postova
    1,224
    Ime i prezime
    ************
    Lokacija
    Zagreb
    Vozilo
    Vw Polo Tsunami Edition
    Rep Power
    17

    Default Re: ***Index, Čačkalo, Plavi oglasnik & Co*** - Oglasi i komentari

    Je li tko gledao, poznat kome?

    Prodavac malo bezobrazan, na upit o car vertical ispisu i digitalnoj servisnoj odgovor samo nemam

    https://www.njuskalo.hr/auti/bmw-125...oglas-44914852

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •