Rastezanje mi ima smisla sa motorima koji gutaju u visokim okretajima. Nekako se ne ne sjećam da je M62 takav motor....?
Automatik je majka za E39, a posebno za 540i 😁
Ja sam uzivao voziti i 525d e39 sa rucnim, vjerujem da je v8 level iznad.
Jedini salt e39 koji san vozio bio je 520i
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!
Pardon..jesam.. ivanovog 528, to je lipo ilo auto.
Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!
Mene je više oduševio e39 540iA nego e34 M5 manualni. Oba sam vozio puno i dugo.
Kad sam imao 18 i dobio vozačku, moj auto snova je izgledao točno ovako:
https://www.autoscout24.com/offers/b...campaign=share
Uh, baš je za poster![]()
Je li tko gledao, poznat kome?
Prodavac malo bezobrazan, na upit o car vertical ispisu i digitalnoj servisnoj odgovor samo nemam
https://www.njuskalo.hr/auti/bmw-125...oglas-44914852