E60 je i dalje prolazan samo u m paketu...a i realno je da je čudnovato podnio godine. Mislim da je ostatak auto dizajna doao blie e60, pa sad automatski ne izgleda tako loe.

F10 sa druge strane je bio fenomenalan ko nov, ali u usporedbi sa g30 je bas za dva koplja loiji. E60 je dovoljno drukčiji da zaobilazi usporedbu.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk