Quote Originally Posted by Luka View Post
E6x samo sa automatikom ulazi meni u dvorite, manual ba nije za taj auto. Ima je brat top stanje, 530d Lci i cipiran, lijepo ide i sve, ali nema smisla automatik u tom autu
Jel zelimo onda automatik ili ne haha


Sent from my iPhone using Tapatalk