Dragi članovi kluba i foruma,
Nakon godinu dana mučenja sa VB5 verzijom foruma, nemogućnoću popravka istog, stotina izgubljenih sati za razne hookove, fixove, updejte odlučio sam da forum vracamo na vb4 verziju. Sami ste svjedoci da je potpuna nefunkcionalnost nove verzije otjerala vie od 50% korisnika. Sa dobrom namjerom smo ili na novu verziju jer je predviđena vie za mobilne platforme. Ali u stvarnosti ne funkcionira nikako. Ovim putem se zahvaljujem tehničkim adminima Toltcaboltu i Interceptoru koji su izgubili stotine sati vremena pokuavajući popraviti greke vbulletinovih programera. Stara verzija vb4 jhe ovdje ali naalost sa starim backupom od prije godinu dana..probat ćemo naći rjeenje za importirati postove koji nedostaju iz vb5 u vb4. Ali u svakom slučaju , bolje izgubiti nekoliko tisuća postova , nego zbog nefunkcionalsnosti dovest forum do propasti. Teme će se obnoviti i nadopuniti..takodjer ćemo pokuati prebaciti i usere tako da oni koji su se registrirali u zadnjih godinu dana nece biti u bazi. Ovo je sigurno velik korak nazad, ali bolje dva koraka natrag pa onda idemo naprijed..
Lijep pozdrav, Foler
Originally Posted by Luka E6x samo sa automatikom ulazi meni u dvorite, manual ba nije za taj auto. Ima je brat top stanje, 530d Lci i cipiran, lijepo ide i sve, ali nema smisla automatik u tom autu Jel zelimo onda automatik ili ne haha Sent from my iPhone using Tapatalk
View Tag Cloud
Forum Rules