
Originally Posted by
IvoDU
Iskreno zanima me za mene, imam e34 skoro 20 godina, pa bi još i e32, ali u zavidnom stanju. Ovdje vidim da nije original 3.0 motor, nešto je preslagivano, pa me zanima što je s njime. Onda unutrašnjost (sicevi prednji mi djeluju tapecirani). Kakav je auto od dole, auspuh original ili aftermarket. Ukratko zapeo mi je za oko, ali zanima me povijest auta, detaljnije stanje i modifikacije. Jer pričam o autu koji je ipak na granici oldtimer-a.