Quote Originally Posted by Luka_ri View Post
Ja bi ti bacio oko ali po onom E39 sudim da si bolestan perfekcionist a sumnjam da mogu toliko detaljno pregledati auto. Ovako na oko sta se vidi i u voznji osjeti ti mogu pogledati....


Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk