Quote Originally Posted by Darjan View Post
Ajde, uzdizao bi se u nebo da je forumski.

Izuzev ružnih felgi i nedostatka sportskih siceva, auto djeluje sasvim ok.
Ne znam, meni osobno neusporediv s npr firechickenovim 330i vertom, a razlika u lovi neznatna, ali eto ko voli nek izvoli.