Quote Originally Posted by Z4 M View Post
E38 740i u fantastičnoj boji za male novce - s obzirom na kilometražu. Imam još koju sliku sa strane, stvarno je očuvan. Drugi takve kilometraže kad se pojave za te pare, odu u dan-dva. Ovaj možda neće jer mu je nakalemio auspuhe za zapalit. Druga dva primjerka s takvm stanjem kilometara koštaju duplo.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...9-4fbb55bd1d4c
Sudeći po proizvođaču, nisu ovo jeftini lonci, triba ih samo bolje uklopit.