Quote Originally Posted by BladeRunner View Post
Jesi vidio onu jedinicu cabrio na Marketplaceu? 125iA? Možda se može pregovarat, mislim da je oko 10k€ cijena.
Nisam dalje ništa pratio nakon onog debakla s potencijalnim kupcem
Prvo bi morao E39 otići, onda možemo dalje.