Quote Originally Posted by Ivan316i View Post
https://www.index.hr/oglasi/bmw-seri...0i/oid/2825667

Stavio sam oglas u grupe na fejsu i stigla mi je ponuda za ovaj.
Boja mi se sviđa, unutrasnjost, ima digitalnu klimu, crnu kozu, nije facelift.

Ali prednji branik i retrovizori nikako. Dal se i vama cini da branik zijeva na desnoj strani?
To bih svakako mjenjao i stavio M tech II.
Kakav vam se cini i da li ima nekoga iz okolice da ga pregleda?
Prednji branik je vjerovatno stakloplastika wannabe M3, to mora odmah u otpad..

Retrovizore imam ja originalne, samo ih moram iskopat, ne znam dal su ovdje ili u Rijeci, uglavnom tvoji su za cevape i pivu

Sent from my SM-G998B using Tapatalk