Quote Originally Posted by Ivan316i View Post
Tog je frend kupio pred 4 godine. Vec tada je trosio vise ulja nego benzina
Na meetu u Zagorju je prilikom turiranja bacao ulje kroz auspuh
Onda kupi moj bivsi


Sent from my iPhone using Tapatalk