Quote Originally Posted by Firechicken View Post
Javio se, vec rezervirano..

Taj jebeni Zimt je razlog zasto bi si opet E46 kupio 🥲

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Klasika

Da, E46 i E39 sa zimtom djeluje kao drugi auto

Poslano sa mog M2101K6G koristeći Tapatalk