Quote Originally Posted by v3kac View Post
znalac profesionalac, da si bio pametan dobro bi ti unovčio m3 kao par dečkića tu na forumu sa pravom snagom uvjeravanja, bez veze se preserava.
O ćemu ti priča, s kim se svađa, kakve brige ima???

Neka tebe moja pamet ne brine, ima svoju...