[QUOTE=Luka;968633]A ti si proveo anketu pa znaš da na forumu nema par preprodavača?



Koliko sam uspio poprati nisam u tim raspravama o cijeni skužio da je neko registrirani auto hendler ili nekakav službeni procijenitelj iz struke.
Možda se i neko na crno bavi švercom i nekakvim mešetaranjem na sitno ali ja to nisam uočio. Ispravi me ako griješim