Ja to radio prosle godine na jednom e91, 800 kn po dizni za reparaciju, 300 rabljena ispravna pumpa, radilo se o 318d iz 2009i vidi vraga to je 700
Sent from my iPhone using Tapatalk
znači oenili su te, znači riskirao si 300 eura da pretvori u 2,99 kuna po kili ako je isto sjebana kao tvoja da ti netko zavali do jaja u pak to si htio reći ?