Dragi članovi kluba i foruma,
Nakon godinu dana mučenja sa VB5 verzijom foruma, nemogućnoću popravka istog, stotina izgubljenih sati za razne hookove, fixove, updejte odlučio sam da forum vracamo na vb4 verziju. Sami ste svjedoci da je potpuna nefunkcionalnost nove verzije otjerala vie od 50% korisnika. Sa dobrom namjerom smo ili na novu verziju jer je predviđena vie za mobilne platforme. Ali u stvarnosti ne funkcionira nikako. Ovim putem se zahvaljujem tehničkim adminima Toltcaboltu i Interceptoru koji su izgubili stotine sati vremena pokuavajući popraviti greke vbulletinovih programera. Stara verzija vb4 jhe ovdje ali naalost sa starim backupom od prije godinu dana..probat ćemo naći rjeenje za importirati postove koji nedostaju iz vb5 u vb4. Ali u svakom slučaju , bolje izgubiti nekoliko tisuća postova , nego zbog nefunkcionalsnosti dovest forum do propasti. Teme će se obnoviti i nadopuniti..takodjer ćemo pokuati prebaciti i usere tako da oni koji su se registrirali u zadnjih godinu dana nece biti u bazi. Ovo je sigurno velik korak nazad, ali bolje dva koraka natrag pa onda idemo naprijed..
Lijep pozdrav, Foler
Originally Posted by mobil-r6 Ja to radio prosle godine na jednom e91, 800 kn po dizni za reparaciju, 300€ rabljena ispravna pumpa, radilo se o 318d iz 2009…i vidi vraga to je 700€ Sent from my iPhone using Tapatalk Piezzo ili solenoid dizne su 800?
View Tag Cloud
Forum Rules