Lokacija je okolica ZG-a, ako ce netko trebati, podijelim adresuza pumpu je istina da je macak u vreci, ali kod kupnje se otvori i vidi kakvo je stanje klipa, ali da je rizik, stoji!


Sent from my iPhone using Tapatalk