Raspadanje rail pumpe nista cesce nego 1.8/2.0d, naravno kad se to dogodi odu i dizne, cca 700 je pumpa i reparacija dizni! Na tom motoru nista specijalno ne odlazi u odnosu na ostale cetricilindrase n47, lanac se mijenja kao i na svim n47.

Da ide super, to je istina, sa remap fakat lijepo ubrzava!

Traziti uredan i mislim da nema straha od nepoznatih boljki tog motora.


Sent from my iPhone using Tapatalk