Inace sam Chevy fan i taj LS3 je fantastican motor, ali Camaro mi je toliko bezveze da je to cudo jedno.. u toj klasi bi radije gledao Mustanga GT.

Ali da, ameri daju puno vise za puno manje novaca, dok god kupcu nije toliko bitna zavrsna obrada i paznja na detalje kakvu se dobije kod M modela.

Corvette Z06 je i dalje nedosanjani san, zaboravio bi M3 istog trena

Sent from my SM-G998B using Tapatalk