Quote Originally Posted by BMW E36 POWER View Post
Pobrkane su kruske i jabuke...
Po ovome gore svima nam je odlicna Skoda i Xiaomi...

U starom autu se moze uzivati,emotivno,nostalgicno,vikendom se provozati(kolega IgorK to najbolje moze predstaviti),ima subjektivne prednosti.
To odgovara nama pojedincima ali realno gledano to nisu bolja auta od novih nasljednika.Hvaliti nesto novije,biti realan, ne znaci biti snob.

Da,Skoda je super auto,zavrsice sav posao kao jedan g30,ali nije greska i snobizam reci da je g30 u svemu bolji
Točno od riječi do riječi.

Osobne preferencije ne znače da je određen proizvod bolji.