Quote Originally Posted by Darjan View Post
U svakodnevnoj vožnji je isto išao s Daciom ili BMWom. Čak je i s Dacijom ugodnije, jer te ne jebu ležeći, trotoari, rupe, nego samo gas i nije te briga.

Ali kad odradiš u danu 700-800 kilometara na otvorenoj cesti i autoputu, vidiš zašto je BMW tu gdje je.
I opet se mjenjač drži u najvišoj brzini. E60 525d sa tim prastarim smećem od 6AT je sa malo preko 200km/h na 3000rpm.
Tiho, udobno, stabilno...