Quote Originally Posted by Luka_ri View Post
Na užasno zavojitoj cesti E60 je velika krmača koja ne zna gdje bi sa sobom. Pa nije to Z3.
Priča o napretku je uvijek ista. Napredak je osjetan u onome što je (izuzev sigurnosti) najmanje bitno. Jer je još i E39 bio udobna, tiha i sposobna limuzina. To što nove linije uspoređujete sa razjahanim primjercima od 800tkm je druga priča. Nađi te stare primjerke u originalnom stanju i dobro očuvane pa sudi.
Ustvari, angažiramo IgorK da malo bacimo usporedbe
Niti ih zelim nac, niti ih je moguce nac, za imalo normalnu cijenu. I opet bi nova linija bila bolja. Kazes, sve osim sigurnosti je nebitno, a meni evo prvo na pamet pada mjenjac, uvijek je mjenjac osjetno bolji na novoj liniji. To je smijesno usporedjivati, mjenjac na E60 i F10... Kazem, imao oba, obozavam E60 i dan danas i moj dreamcar je E60 M5, ali je realno F10 po svim parametrima bolji auto, i isto tako losiji od G30. Amen.