Niti ih zelim nac, niti ih je moguce nac, za imalo normalnu cijenu. I opet bi nova linija bila bolja. Kazes, sve osim sigurnosti je nebitno, a meni evo prvo na pamet pada mjenjac, uvijek je mjenjac osjetno bolji na novoj liniji. To je smijesno usporedjivati, mjenjac na E60 i F10... Kazem, imao oba, obozavam E60 i dan danas i moj dreamcar je E60 M5, ali je realno F10 po svim parametrima bolji auto, i isto tako losiji od G30. Amen.






Reply With Quote
