E da, sto se tice musica, ja ih nisam imao ni na jednom. I na jednom i na drugom odlazi : Termostat, s tim da ih E60 ima 2kom, odlazi remenica radilice ( na 6aku rijedje), stradaju dijelovi ovjesa, naprijed lafete i nosaci motora, nazad odu nosaci diffa..

I to je to, turbina/injektori/lanac/sl oko motora - Ja nijednog problema nisam imao na N57.