
Originally Posted by
mairon87
Kupio sam si neki dan Yarisa 1.4 d4d za ravno 15000 kn, 2004. redizajn. Pije na kapaljku, ide dobro, vrlo udoban auto, začuđujuće prostran u kabini i pregledan u svim smjerovima. Od mana 1 ubodna arulja pozicije. Limarija zdrava, nove gume iz 2020. gore, dobra oprema i regan jo 3 mjeseca. Vrata se bolje zatvaraju od nekih premium vozila, ne treba skoro nikakva sila, zatitne gume su i na vratima i na okviru karoserije. 3 cup holdera ima, 4 mjesta za odlaganje stvari ispred tebe, pretinac ispred suvozača je dubok i ima posebno i gornji dio koji se otvara nevezano za donji. Prvi riojed ba kupljen za kuća poso po gradu 4km rute smjer, nema dpf, nema dvomasenog itd, auto ne zvuči unutra kao diZLO. Ne znam za aku kuna sam zadovoljan.