Quote Originally Posted by Toni View Post
A nista onda ce kupiti i noviji i losiji auto. Ja dizela za po gradu ne bi više nikad,
Ovaj r50 iz oglasa je dobra kupnja ako je sve tako. 170k km je za njega ništa.
To mi je najjače, kad laici kupuju po godištu i kilometraži, pa se usose.