30i znam da je atmosfera,ovo nisam znao...al njih nazalost bas i nema nesto puno u ponudi. Tih 28i 6cil nisam nijednog vidija. Ja sam trazija bas taj 30i ili 28i turbo..i onda u nedostatku odgovarajuce ponude sam svasta isa probati i na kraju uzeo nesto sto nisam nit planirao