Quote Originally Posted by marin2405 View Post
Smece od motora, pare u ruke i u njemacku po n55
Po meni najjaci spec, felga boja uff

https://www.njuskalo.hr/auti/bmw-ser...oglas-27191137


Sent from my iPhone using Tapatalk
Je tesko naci auto za +40k ...sigurno se i certini taj svidja ali ocito covik ima odredjenu svotu za potrositi. A i taj 28i ide sasvim lipo u f10,proba sam ga u kombinaciji s xdrive-om i vise nego dovoljno. Iste musice moze imati i s n55. S tim da njega dobrog,sa nevelikom km i solidnom opremom ni u de nece naci ispod 18k i to max 2012god. A 28i moze naci u top stanju,top opremi za +-15k