Quote Originally Posted by mariola View Post
Teko da bude izletila petica benzin po povoljnoj cijeni. Ili je stanje upitno ili je kupcima preskup
Dupla cijena od najeftinijeg te karoserije na njuskalu je uvijek bila mjera za dobar bmw, okej sam s tim

Poslano sa mog SM-G770F koristeći Tapatalk