Quote Originally Posted by Perinho View Post
sad bi svi za staru kantu htjeli uzet po 10-15-20 i vise tisuća eura a takvih ima na cesti koliko hoces i ne isticu se nicime da bi zavrijedili toliku cijenu,
Osobno, mislim da je ovaj 525i debelo precjenjen jer za 10k€ više dobiješ M5 u slično zavidnom stanju.
Ali niti je kanta niti ovakvih primjeraka ima koliko hoćeš. I svakako da se ističu onome tko zna što gleda i što cijeni.