Quote Originally Posted by NumberTwo View Post
Mislim da je to fobija ljudi koji voze male aute pa misle da s bilo čim većim bi bilo problema.

Ja sam u 3 godine imao samo jednu situaciju di je uistinu bilo na knap...u ZG u Petrinjskoj, podzemna garaa u blizini policijske postaje. Parkinzi su uistinu mali...ali jebiga, sparkirao sam se i tamo
Ja vozim X5 po gradu, inače trenutno za posao vozim kamion po gradu i nemam problem sa gabaritima ali kad ti je auto jednako irok kao parking je problem

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk