Mislim da je to fobija ljudi koji voze male aute pa misle da s bilo čim većim bi bilo problema.
Ja sam u 3 godine imao samo jednu situaciju di je uistinu bilo na knap...u ZG u Petrinjskoj, podzemna garaa u blizini policijske postaje. Parkinzi su uistinu mali...ali jebiga, sparkirao sam se i tamo
