Quote Originally Posted by luka92 View Post
ali taj auto je stvoren da se goni.
Poslano sa mog SM-N980F koristeći Tapatalk
Da...
I koliko ljudi GONI dd auto? Auto od 430 konja? Stavi se u poziciju 80% stanovništva koje živi u gradovima pa reci di bi ti to GONIO molim te...?
Po autoputu jednom mjesečno? E baš si mu našao svrhu.