Dragi članovi kluba i foruma,
Nakon godinu dana mučenja sa VB5 verzijom foruma, nemogućnoću popravka istog, stotina izgubljenih sati za razne hookove, fixove, updejte odlučio sam da forum vracamo na vb4 verziju. Sami ste svjedoci da je potpuna nefunkcionalnost nove verzije otjerala vie od 50% korisnika. Sa dobrom namjerom smo ili na novu verziju jer je predviđena vie za mobilne platforme. Ali u stvarnosti ne funkcionira nikako. Ovim putem se zahvaljujem tehničkim adminima Toltcaboltu i Interceptoru koji su izgubili stotine sati vremena pokuavajući popraviti greke vbulletinovih programera. Stara verzija vb4 jhe ovdje ali naalost sa starim backupom od prije godinu dana..probat ćemo naći rjeenje za importirati postove koji nedostaju iz vb5 u vb4. Ali u svakom slučaju , bolje izgubiti nekoliko tisuća postova , nego zbog nefunkcionalsnosti dovest forum do propasti. Teme će se obnoviti i nadopuniti..takodjer ćemo pokuati prebaciti i usere tako da oni koji su se registrirali u zadnjih godinu dana nece biti u bazi. Ovo je sigurno velik korak nazad, ali bolje dva koraka natrag pa onda idemo naprijed..
Lijep pozdrav, Foler
Originally Posted by irmascher Al sem motora auto bezveze, oprema nikakva, s vana otuzan... M9zda jeat dobro stanje auta, ali nije bas ni blizu toliko poseban za 16te Ima dobru opremu za tu godinu..nije m paket jer ga nije ni bilo tada Poslano sa mog Redmi 8 koristeći Tapatalk
kocka je klasik,legendarni bmw...E36 je tehnoloki neprednije auto.Imotski u srcu!
View Tag Cloud
Forum Rules