Quote Originally Posted by luka92 View Post
Sa 14 500 na 10 500
spustiti benzinca iz 2007. nije nimalo neizgledno.

A sto vise razmisljam, sve vise mislim da 10 000 za ovakav tip auta nije previse. Ima unikatnu boju, vrhunsku motorizaciju, odlicnu opremu i po svemu bi morao biti u odlicnom stanju.

Ovi forumski inzinjeri koji odmah obaraju na esiljada jer bi oni to nasli i povoljnije - Nisu vrijedni spomena.



Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
Jebote prije se davala desetka za M3 star 13 godina.
Vidi kak to sve čudno se mijenja,danas 13 godina star auto bez problema se uklopi među nove aute...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk