Malo je zacijenjen (usporediti sa sličnim e90) ali ljudi poput mene naprimjer su publika. Da li će ih naći... ja sam na sreću kupio e36 za 10% cijene pa sada nemogu ozbiljno razmišljat o nečemu ovakvom, možda je e36 loša investicija finacijski ali dobro jer me odvraća od ovakvih stvari